Meist

Liina Adov

Olen omandanud magistrikraadi Tartu Ülikooli psühholoogia instituudis, spetsialiseerumisega kliinilisele psühholoogiale, ning läbinud kognitiiv-käitumusliku teraapia väljaõppe. Lisaks tööle psühholoogi ning terapeudina, olen viimased aastad töötanud Eesti päritolu rahvusvahelises ettevõttes coachi ehk arengutreenerina. Oled teretulnud minu poole pöörduma nii seoses vaimse heaoluga (sh läbipõlemine, ärevus, muretsemine, meeleoluhäired) kui ka isiklikku ja professionaalset arvenguga seotud teemadel (nt karjääri planeerimine, suhtlus- ja juhtimisoskuste arendamine, ei-ütlemine, ajaplaneerimine jne).

Geia Ristimets – psühholoog

Olen lõpetanud Tartu Ülikoolis psühholoogia (MA) ning hetkel jätkan enda täiendamist samas ülikoolis psühholoog-nõustaja kutseaastal. Olen töötanud tänaseks erinevate sihtrühmadega – nii avaliku-kui erasektori töötajatega, tudengite, noorukite ja täiskasvanutega. Ootan Sind veebivastuvõtule, kui sul esineb ärevus, muretsemine, stress, suhteprobleemid, läbipõlemine, tööalased mured või muud nõustamist vajavad teemad. Minu jaoks on oluline, et inimesed julgeksid abi küsida! Võta minuga ühendust info@mindgram.ee. Vastuvõtu hind on 60€ (45-60min).

Mindgram koolituskeskus

Lisaks psühholoogilisele nõustamisele on võimalik tellida vaimse tervise valdkonna koolitusi. Mindgram koolituskeskus kuulub äriühingu Mindgram OÜ (reg nr. 16192042) koosseisu, millele on registreeritud Täiskasvanuhariduse majandustegevusteade numbriga 246122 ning kehtivusega alates 24.06.2023.